Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Stefan Kolawiński wręczył nagrody nauczycielom i stypendia uczniom. Poniżej pelny wykaz nagrodzonych nauczycieli i uczniów - stypendystów Burmistrza.

Nagrodzeni nauczyciele:
Urszula Kusiak - dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Bochni.
Bożena Dobranowska - nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
Jolanta Pieczonka - nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1    
Kinga Maj-Możdżeń - nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2    
Monika Biernat - nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2    
Danuta Trojak - nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4    
Magdalena Przybyło - nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5    
Marta Brachuc - nauczyciel Gimnazjum nr 1
Elżbieta Bogusz - nauczyciel Gimnazjum nr 1        
Bogumiła Sroka-Barbach - nauczyciel Gimnazjum nr 1
Dorota Gawęda - nauczyciel Gimnazjum nr 2        
Krystyna Michno - nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 3    
Agata Jeziorek - nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 5    

Wykaz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy otrzymali stypendium Burmistrza Miasta Bochnia za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012.

Szkoły podstawowe ? łącznie 25 uczniów:
PSP nr 1 ? 12 uczniów
PSP nr 2 ? 2 uczniów
PSP nr 4 ? 6 uczniów
PSP nr 5- 5 uczniów

Gimnazja ? łącznie 30 uczniów
Gim. nr 1 ? 16 uczniów
Gim. nr 2 ? 14 uczniów

Stypendia w różnych wysokościach otrzymało łącznie 55 uczniów - min. 400 zł. max. 800 zł. dla uczniów ze szkół podstawowych, min. 600 zł. max. 800 zł. dla uczniów z gimnazjów
Łączna wartość stypendiów wynosi 30.000 zł.


Osiągnięcia
(Alfabetycznie wg. nazwisk uczniów)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1:
1. Julia Bieniek        
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, finalisty Małopolskiego Sprawdzianu Wiedzy z Języka Angielskiego, finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Albus 2012 oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
2. Jakub Całka        
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz wysoką średnią ocen i bardzo dobrą postawę ucznia
3.  Grzegorz Fido        
liczne wysokie osiągnięcia w konkursach z języka angielskiego, uzyskanie tytułu finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Albus 2012 oraz wysoką średnią ocen i bardzo dobrą postawę ucznia
4. Oliwia Gorczyca    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
5.  Zuzanna Kiereś    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, liczne wysokie osiągnięcia w konkursach z języka angielskiego oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
6.  Olga Majewska    
uzyskanie tytułu finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy Bliskich ? losy Dalekich ...?, liczne wysokie osiągnięcia artystyczne oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
7.  Marta Mordarska    
uzyskanie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym czasopisma ?Kocie Sprawy?, finalisty Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego ?O Złote Pióro?, wysokie osiągnięcia artystyczne oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
8. Marika Młynarska
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, uzyskanie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym czasopisma ?Kocie Sprawy? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
9. Maja Romańska    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, uzyskanie tytułu finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy Bliskich ? losy Dalekich ...?, wysokie osiągnięcia artystyczne oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
10. Jakub Rynduch    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych turniejach w judo o zasięgu wojewódzkim oraz wysoką średnią ocen i bardzo dobrą postawę ucznia
11. Wiktoria Świderska    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
12. Karolina Warszawska    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim, uzyskanie tytułu finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy Bliskich ? losy Dalekich ...?, wysokie osiągnięcia artystyczne oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia


Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2:
1. Magdalena Kica    
uzyskanie tytułu finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego ...?, zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
2. Aleksandra Słowiak    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych turniejach w judo o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym oraz bardzo dobrą postawę ucznia

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4:
1. Kamil Burkiewicz    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu ?Z poprawną polszczyzną na co dzień?, finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego ?Krakowska Matematyka? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
2. Wiktor Cibor        
uzyskanie tytułu finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy Bliskich ? losy Dalekich ...?, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur Matematyczny? , zajęcie III miejsca w Konkursie Plastycznym ?Dziecko Wolnej Polski? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
3. Bartłomiej Kruszyna    
uzyskanie tytułu finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy Bliskich ? losy Dalekich ...?, laureata Ogólnopolskiego Konkursu ?Z ortografią na co dzień?, finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego ?Krakowska Matematyka? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
4. Katarzyna Mroczek    
uzyskanie tytułu laureata Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy Bliskich ? losy Dalekich?? oraz wysoką średnią ocen i bardzo dobrą postawę ucznia
5. Urszula Tomana
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu ?Z poprawną polszczyzną na co dzień?, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur Matematyczny? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
6. Sara Zięba        
uzyskanie tytułu laureata Ogólnopolskiego Konkursu Test Oxford Plus , finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu ?Z poprawną polszczyzną na co dzień?, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur Matematyczny? liczne wysokie osiągnięcia artystyczne oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia


Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5:
1. Aleksandra Augustyn    
uzyskanie tytułu finalistki Małopolskiego Konkursu Biblijnego, finalistki etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej, zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Małopolski w Szachach oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
2. Dawid Buczek    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych turniejach w judo o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym oraz dobrą postawę ucznia
3. Alicja Krzykalska    
udział i wysokie lokaty w konkursach plastycznych, osiągnięcia artystyczne oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
4. Izabella Krzyszkowska    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz wzorową postawę ucznia
5. Andrzej Michalczyk    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia


gimnazja:
Gimnazjum nr 1:
1.Jakub Augustyn     
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur Matematyczny?, zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Kraina Poezji ?Pamięci Wisławy Szymborskiej? oraz wysoką średnią ocen i wzorową  postawę ucznia
2. Anna Całka
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim oraz bardzo dobrą  postawę ucznia
3. Tymoteusz Dobrzański    
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur Matematyczny?, zajęcie II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, zajęcie III miejsca drużynowo w Wojewódzkim Turnieju w Piłce Ręcznej oraz wysoką średnią ocen i wzorową  postawę ucznia
4. Magdalena Kaflińska    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Geograficznego, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki, laureata Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego ?Olimpus? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
5. Klaudia Kuchno    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Chemicznego, zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie ?Młody Plastyk 2012?, finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ?Z polszczyzną na co dzień? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
6. Jakub Kuszlik
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego, Małopolskiego Konkursu z Fizyki, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego, Biologicznego i Chemicznego, zajęcie I miejsca w XVII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, II miejsca w VII Konkursie Pianistycznym Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
7. Paweł Lysy    
uzyskanie tytułu laureata Małopolskiego Konkursu z Fizyki, zajęcie III miejsca drużynowo w Wojewódzkim Turnieju w Piłce Ręcznej  oraz bardzo dobrą postawę ucznia
8. Arkadiusz Mazurek    
uzyskanie tytułu laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego, laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ?PINGWIN?, bardzo dobrego wyniku w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur Matematyczny?, zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
9. Urszula Michalczyk    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz wzorową postawę ucznia
10. Kamil Nakielny    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego, Chemicznego i Informatycznego, zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
11. Joanna Płazińska    
uzyskanie tytułu finalisty na etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, finalisty etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu ?Z ortografią na co dzień? i Konkursu ?Z poprawną polszczyzną na co dzień?, zajęcie I miejsca drużynowo w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Pływaniu oraz wysoką średnią ocen i bardzo dobrą  postawę ucznia
12. Anna Rugała    
reprezentowanie Miasta Bochnia i wysokie lokaty w licznych zawodach  w pływaniu o zasięgu wojewódzkim oraz wysoką średnią ocen wzorową postawę ucznia
13. Katarzyna Sabaj    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Francuskiego, laureata Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego ?Olimpus? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
14. Kamil Warchoł    
reprezentowanie Miasta Bochni i wysokie lokaty w licznych zawodach  narciarskich o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, uzyskanie tytułu finalisty XVII Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim oraz dobrą postawę ucznia
15. Paweł Waśniowski    
uzyskanie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ?Pingwin?, uzyskanie tytułu finalisty i zajęcie II miejsca drużynowo w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Pływaniu, zajęcie III miejsca drużynowo w Wojewódzkim Turnieju w Piłce Ręcznej oraz wysoką średnią ocen i wzorową  postawę ucznia
16. Joanna Wieciechowska    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Historycznego, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego i Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego ?O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski ? żołnierze wolności?, wyróżnienie w kategorii malarstwo w Małopolskim Konkursie Plastycznym ?Świat wokół mnie? oraz bardzo dobrą postawę ucznia

Gimnazjum nr 2:
1. Mateusz Filipek    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Historycznego ?Polska Piastów na tle Średniowiecznej Europy? i Konkursu Tematycznego ?O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski ? żołnierze wolności?, osiągnięcia artystyczne oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
2. Monika Golińska    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Tematycznego ?Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989?, ?, finalisty Wojewódzkiej Indywidualnej Ligi Lekkoatletycznej, zajęcie I miejsca w Konkursie Recytatorskim poezji Józefa Barana oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
3. Nicole Juranek    
uzyskanie tytułu laureata Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
4. Alicja Kawala    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Biblijnego i Geograficznego, finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie  ?Demokratus?, finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego ?Zachować dla przyszłych pokoleń...?, zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym ?Lwiątko?, I miejsca etapu wojewódzkiego IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ?Klio 2012? oraz wysoką średnią ocen i wzorową  postawę ucznia
5. Karolina    Kociołek
uzyskanie tytułu finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego, laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Geografii ?Olimpus?, laureata Ogólnopolskiego Konkursu z Geografii Mix 2012, prezentację prac w mediach lokalnych oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
6. Aleksandra Mazanek    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego i Języka Niemieckiego oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
7. Karolina Michniak    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, uzyskanie tytułu ?Młody Talent 2012? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
8. Mateusz Ogiński    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Biblijnego, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego,  laureata Ogólnopolskiego Konkursu z Geografii Mix 2012 oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
9. Łukasz Pająk    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego i Informatycznego, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego, Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego, zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ?Multitest?, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur Matematyczny? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
10. Gabriela Rogowska    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur Matematyczny?, zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym ?Lwiątko?, zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego ?Transformacje? oraz wysoką średnią ocen i wzorową  postawę ucznia
11. Filip Struzik    
uzyskanie tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego ?Zachować dla przyszłych pokoleń??, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego i Konkursu Tematycznego ?O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski ? żołnierze wolności? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
12. Edyta Tabak    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Biblijnego i Biologicznego, finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego ?Zachować dla przyszłych pokoleń??, zajęcie III miejsca w Powiatowym Przeglądzie ?Młodzi Plastycy 2012? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
13. Maria Wojtowicz     
uzyskanie tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego ?Zachować dla przyszłych pokoleń??, finalisty etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Polonistycznego i Konkursu Tematycznego ?O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski ? żołnierze wolności?, zajęcie I miejsca w Powiatowym Przeglądzie ?Młody Plastyk 2012?, oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia
14. Filip Żelichowski    
uzyskanie tytułu finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego, finalisty etapu rejonowego Konkursu Tematycznego ?O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski ? żołnierze wolności? oraz wysoką średnią ocen i wzorową postawę ucznia.

  • nagrody_1.jpg
  • nagrody_2.jpg
  • nagrody_3.jpg

foto Łukasz Chojecki